ثبت قرار داد گروه هتل های هلیا با مراکز فروش بین المللی


ثبت قرار داد گروه هتل های هلیا  با مراکز فروش بین المللی

جموعه گروه هتل های هلیا در راستای جذب توریست و علی الخصوص توریست خارجی و معرفی هرچه بهتر کشور عزیزمان و جزیره زیبای کیش پیشتاز در ارایه خدمات نوین گردشگری بوده

مجموعه گروه هتل های هلیا در راستای جذب توریست و علی الخصوص توریست خارجی و معرفی هرچه بهتر کشور عزیزمان و جزیره زیبای کیش پیشتاز در ارایه خدمات نوین گردشگری بوده و تاکنون اقدامات موثری را در حوزه تجارت الکترونیک در حوزه توریست از طریق شرکت سبحان وب رزرو کیش به انجام رسانده است.

  

از جمله این اقدامات ارایه خدمات و فروش مستقیم اتاق هتلهای گروه به میهمانان ایرانی از طریق سایتهای heliagroup.com  و ارایه خدمات تور آنلاین از هرنقطه ایران به کیش و مشهد از طریق سایت Reservasion.com بوده است که با عضویت ۴۳۰۰ آژانس و میهمانان وفادار طی ۱۰ سال گذشته یکی از کاملترین بانکهای گردشگری کشور را در اختیار دارد.

 

در آخرین و جدیدترین تلاش ، این مجموعه با وبسایت های معتبر دنیا و آژانس های بین المللی وارد مذاکرات جدی شده که پس از جلسات و نشست های مختلف منجر به توافق نامه و قراردادی فی مابین گروه هتلهای هلیاو وب سایت www.Booking.com گردیده است .

 

برمبنای این توافق کلیه میهمانان خارجی گروه از مسیر این وب سایت سرویس دهی خواهند شد و می‌توانند به آسانی به ایران و شهرهای مقصد جزیره کیش و مشهد سفر کنند.

مسافرین خارجی از این پس میتوانند از هر نقطه جهان با مراجعه به این وبسایت جهت انجام رزرو و سفر به کیش عملیات رزرواسیون خود را به سادگی انجام داده و در هتل مقصد نیز هزینه رزرو را با هرگونه ارز و یا حتی ریال پرداخت نمایند.

 لینک مستقیم جهت رزرو هتل های مشهد: http://yon.ir/QXEKd
لینک مستقیم جهت رزرو هتل های جزیره کیش:  http://yon.ir/AlnfH

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .